Open Mariánské Lázně 2009

2. září 2012 v 12:57 |  Open Marianské Lázně

C - Open Mariánské Lázně

Poř.TitulJménoFEDFELONELOBodyMBhBh
1Sadzikowski DanielPOL219507,552,542
2Hantak AdamGER21122028752,541,5
3Golcman EvgenyRUS2299075038,5
4Turner JanCZE2374075038
5Ilandzis SpyridonGRE22070749,538
6Bebel ArkadiuszPOL2249074737,5
7IMZemerov VladimirRUS231706,55543,5
8IMPisk PetrCZE232706,55240
9Pokrupa Marek Ing.CZE215106,54837,5
10Barski RadoslawPOL218006,54636
11Zapletal Jiri Mgr.CZE21220653,542,5
12Zysko JanPOL2185065341,5
13Wagner NorbertGER2100064937,5
14Matejovsky OndrejCZE20530648,538
15FMBartos JanCZE2172064837,5
16Minina VeronikaRUS21250647,537
17Navratil Jiri sen.CZE2136064738,5
18FMWelz Peter DrGER2232212964737,5
19Schumacher GottfriedGER2164210164736,5
20Wuensch UlrichGER20490645,535,5
21Kopasov EvgenyRUS20470644,535,5
22Ossipov VictorUSA2165064434,5
23FMDekic JosipSRB23510640,531,5
24Lewicki MiroslawPOL19310640,531,5
25Gruss HorstCZE200005,55039,5
26WFMIwanow AnnaPOL194805,549,538,5
27Gschwendtner StanislavCZE208205,547,539
28Ankay Askin Prof.TUR206505,54738,5
29Jakovlev JuriEST200605,546,535,5
30Sisak RichardCZE204905,54637,5
31Fryc MiroslavCZE215905,54635,5
32Hastik SvatoplukCZE211905,544,535
33Dergatchov AlexanderRUS207305,542,532,5
34Khamidov KomilPOL197205,541,533
35Beltran Medina JorgeMEX200605,540,531,5
36Thormann OlafGER197618925,54031,5
37Stojkovic AndrejaCRO197005,53729
38Meschke AndreasGER211920255,53728,5
39IMBielczyk JacekPOL2317054938
40Vavra PavelCZE2123054937,5
41Snorek Milan Ing.CZE2169054836,5
42Kashin YuryRUS20850546,535,5
43Pribyl Jaroslav JUDr.CZE20500545,536
44Galochkin SergeiRUS2052054534,5
45Zimmermann DirkGER21110544,536
46Walseth TronNOR20180544,535,5
47Jochmann ChristianGER19921903544,534,5
48Adam WilfriedGER19731865544,534
49Lorek MiloszPOL19510543,534
50Musil Vitezslav Ing.CZE20450543,534
51Shikhta VladislavRUS18630543,534
52Chrzaszcz MalvinaPOL20420542,533,5
53Lausman PetrCZE20552013542,532,5
54Simecek JanCZE19350541,533
55Jiruse Josef Mgr.CZE20840541,533
56Dub MiroslavCZE19630541,532,5
57Tejkal JiriCZE20080541,532
58Folta JaroslavCZE19800540,531,5
59Strzelczyk AnnaPOL1827054031,5
60Navratil Jiri jun.CZE19020539,531
61Kulas SzymonPOL19040538,530,5
62Bauch RalfGER2103194253628,5
63Brazda AntoninCZE1884053325,5
64Danko JiriCZE203904,545,535
65Svoboda MatejCZE186504,54434,5
66Valenta VitCZE224804,543,533,5
67Streiter ManfredGER195117804,54334
68Ondrejat MiroslavCZE208404,542,533,5
69Slajs VlastimilCZE199004,54233,5
70Hlavac Frantisek Ing.CZE207504,54233
71Pokora LubomirCZE194304,54232,5
72Dadello AndrzejPOL182004,541,532,5
73Mueller ThomasGER206019304,54132
74Ulanowski KarolPOL175804,540,531
75Molnar LadislavCZE173604,54031
76Christensen HenrikDEN209804,54030,5
77Horyna JosefCZE190304,539,531,5
78Rasmussen HenningDEN193404,537,528,5
79Lacha Jan Ing.CZE197104,53729,5
80Vacha JaroslavCZE017304,536,529
81Malijevsky AnatolCZE004,536,528,5
82Paldus PetrCZE206804,53628
83Hubka RolandCZE200304,535,527,5
84Jukl KarelCZE016024,53527,5
85Husak AntoninCZE194604,532,526,5
86Dadello KrzysztofPOL1718044636
87Grochocinska UrszulaPOL16360444,535
88Svec JanCZE1855044434,5
89Jensen LeifDEN20240442,533
90Sulc JiriCZE1994044232,5
91Dadello AleksandraPOL1776044132,5
92Pittermann JanCZE19430440,532
93Novak JosuaGER1829166744031
94Endler BorisCZE19120439,531
95Kosina VladimirCZE19100439,530
96Vyhnalek LukasCZE1842043929,5
97Bernloher LudwigGER01675437,529
98Dmochowska AgnieszkaPOL1519043627,5
99Hruby Vaclav Ing.CZE1831043527
100Hladky Petr sen.CZE01547434,527,5
101Voith WalterGER1877155943425
102Aigner GeorgGER2020185743325,5
103Svoboda Zdenek Ing.CZE0152543124
104Tejcek BohumilCZE19230430,522
105Panos JanCZE1903042921
106Holes MichalCZE187103,546,536
107Knapik AndrzejPOL175503,545,535,5
108Zdrazil BohumirCZE191903,541,531,5
109Lewicki MichalPOL017503,53930,5
110Benda JindrichCZE016753,538,530,5
111Zoufaly PetrCZE173703,538,530
112Dolezal RudolfCZE189203,53830
113Koutecky JiriCZE017713,536,528
114Thonig ManfredGER172116103,535,526,5
115Borries BarbaraGER190517033,535,525,5
116Wiessner JohannGER189917973,534,526
117Kurzok ZenonPOL015503,532,525,5
118Szymczak PaulaPOL168103,52923
119Kirs PavelCZE18520338,529
120Sebo VitalijCZE0033829
121List AndreGER1911184033729,5
122Zabrodsky ZdenekCZE1772033729
123Ruzicka TomasCZE17950336,527,5
124Griec MilanCZE1606033629
125Rezny Frantisek Ing.CZE1655033628
126Feicht RolandGER18311583335,527,5
127Stoeglehner HubertAUT01557331,525
128Milfort VaclavCZE17330331,524,5
129Shikhta RodionRUS0175032821
130Ruzicka JiriCZE0151832620
131Kuebler MarcusGER202819152,538,530,5
132Wiedermann JanCZE017192,53729
133Veith WolfgangGER017342,535,527,5
134Vachulka VaclavCZE012502,534,527,5
135Schumacher UrsulaGER172014862,534,527
136Knobling RolfGER169914272,533,526
137Vyhnalek PetrCZE177002,533,525,5
138Ornet TomasCZE014762,53326
139Kornel VlastimilCZE185202,53325,5
140Rusek WalterAUT017172,532,526
141Baturina ElenaRUS0185023729
142Schnoewitz BrigitteGER17951496230,523
143Kocour ZdenekCZE191801,536,528
144Bartl BirgitGER011331,534,527
145Zima FerdinandCZE172201,532,525,5
146Ruzickova Helena Mgr.CZE166101,530,524
147Van Kesteren StefNED19280040,531,5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama